Anti Selülit Masajı
Bedeninizde oluşan Selülit bölgelerinden arınıp, pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için yapılır. Cildinizin rahat bir nefes almasını sağlayan bu mesaj, selülit oluşumuna karşı da özel yağlarla kombine edilir. Kan ve lenf dolaşımını harekete geçiren bu masaj sayesinde kan dolaşımı yeniden düzenlenir.

Aroma Terapi Masajı
Hindistan ve Çin uygarlıklarından doğmuş bir yöntem olan Aromaterapi, çeşitli bitki özlerinden elde edilen, cildinizin dokusuna göre doğal yağlarla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Kas ve eklem noktalarınıza iyi gelecek olan Aromaterapi masajı; rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahiptir. Düşük tempolu olan bu masaj, ortalama 60 dakika sürmektedir.

Ayurveda
Geleneksek Hint tıbbının temelini oluşturan Ayurveda anlayışına göre; sağlıklı bir beden, fiziksel açıdan dinç ve zihinsel açıdan rahat olmalıdır. Kişileri stresten uzaklaştırıp rahatlamasına, uykuların düzenlenmesine yardımcı olur. Ayurveda masajı ile vücudunuzun tazelendiğini hissedin.

Bali Masajı
Her dokunuşta vücudunuzda meditasyon rahatlığından birer parça hissedebileceğiniz keyif veren bir masajdır. Kullanılan doğal yağların etkilerini, egzotik dokunuşlarla bedeninizde bulunan tüm enerji noktalarında hissedeceksiniz. Endonezya kültüründen gelen masaj türü, etkili baskı hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eder. Bali masajı, vücudunuzu rahata kavuştururken aynı zamanda iç huzurunuzu da tazeleyecektir.

Bölgesel Masajlar
Vücudunuzun her bölgesi için ayrı ayrı yapılan yumuşak dokunuşlarla kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Baş, boyun, ense, omuz, sırt, bel ve bacak gibi bölgelere 30 dakika süre ile yapılan bu masaj, tedavi edici özelliğe sahiptir. Bölgesel masajlar; yorgunluk ve yoğunluğunuzu unutup, ruhunuzda var olan dinginliği bedeninizde de hissetmenize ortam hazırlayacak.

Derin Doku Masajı
Düşük tempolu ve şefkatli dokunuşlarla uygulanan Derin Doku Masajı, günlük hayat içinde koşturmaca ve stresin neden olduğu kas gerilmelerin hafifletmek için yapılır. Özel olarak hazırlanmış aromalı yağlarla uygulanan bu masaj, vücudunuzdaki gergin bölgelerin derinine inerek kas gerginliğinizi azaltıp rahatlamasını sağlar.

Klasik Masaj
Günlük hayatımızda yorgunluk, stres ve koşturmaca içinde sıkılıp kalan bedeninizi dinlendirmek için vücudunuza yapılacak ince dokunuşlarla rahatlamaya izin verin. Profesyonel terapistlerimiz eşliğinde günlük yoğunluğu unutacağınız bir zaman diliminde tüm vücudunuza uygulanarak genel bir dinlenme ile rahatlamanın farkına varacaksınız.

Reflexoloji
Vücudunuzdaki her bir noktaya denk gelen ve farklı organları etkileyen, ayak üzerinde sinir noktaları ve tabanına baskı yapılarak uygulanan masaj, hem bedeninize iyi gelecek hem de ruhunuzu dinlendirecek. Derin bir rahatlık hissi uyandırarak derin ve huzurlu bir uykuya davet eder.

Shiatsu Masajı
Uzak Doğu kültüründen doğup gelen, eller ve parmakların farklı tekniklerde kullanılmasıyla tedavi amaçlı uygulanan bir masajdır. Ayak, diz ve dirseklere dairesel şekilde hafif bir baskı ile uygulanırken, akupunktur noktalarını da uyararak vücutta biriken enerjiyi ortaya çıkarır, bedensel ve ruhsal iyileşme sağlanır. Sağlıklı yaşam akışını dengede tutabilmek için uygulanan Shiatsu masajı, rahatlama ve zindelik sağlar.

Sıcak Taş Masajı
Sıcak Taş Masajı, ısıtılmış taşların kullanıldığı; hava, su, ateş gibi elementlerin enerjisinden yararlanılarak uygulanan bir masaj türüdür. Volkanik lav taşlarının size vereceği doğayla iç içe olma duygusu ve büyülü enerjisiyle masaj sonunda fiziksel, duygusal ve zihinde rahatlık hissi uyanmasına yardımcı olur. Hem tedavi hem de terapi özelliği taşıyan Sıcak Taş Masajı ortalama 90 dakika sürmektedir. Bu masajın keyifli dokunuşlarıyla kendinizi arınmış ve enerji dolu hissedeceksiniz.

Anti Stres Masajı
Anti Stres Masajı ile günlük hayatın getirdiği yorgunluk ve sıkıntılardan kurtulun. Kasları ve sinir sistemini rahatlatan masaj; baş, boyun, sırt ve arka bacaklara yavaş ve ritmik hareketlerle uygulanarak vücuttaki gerilim ve stresin atılmasını sağlar. Tepeden tırnağa yapılan masajın rahatlatıcı etkisi vardır.

Spor Masajı
Gerek stres atmak gerekse de sağlık için spor oldukça önemli bir etkinliktir. Spor sonrası vücudunuzun ihtiyaç duyduğu rahatlığı ve ince dokunuşları spor masajı ile sağlayabilirsiniz. Bu, terapi niteliğindeki masaj; hızlı ve sınırlı olmasının yanında süresi de uygulanan bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Sultan Masajı
İki masör veya masöz tarafından senkronize bir şekilde uygulanan masaj türüdür. Dört elin vücudunuzda ahenkli dokunuşlarıyla kendinizi tamamen dinlenmiş ve rahatlamış hissedeceksiniz. Shiatsu ve Reflexoloji masajlarının karışımıyla uygulanan masaj, klasik mesajın süresi ile hemen hemen aynıdır. Yorgunluğunuzu ve dinlenme ihtiyacınızı Sultan Masajı ile giderebilir ve muhteşem bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Thai Masajı
Beden, ruh ve zihin tedavisine dayalı Thai Masajı, enerji akışını harekete geçirmek, kaslardaki gerginliği azaltmak için vücutta yer alan belirli noktalara uygulanacak basınç ile yapılır ve tüm vücudunuza uygulanacak esnetme hareketleri tamamlanır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılan Thai masajı, uygulanışı esnasında vücudunuzu yoga benzeri bir duruşa sokarken, vücudunuzun esnemesine yardımcı olacaktır. Tayland kökenli olan Thai masajı, vücutta bulunan en önemli on enerji hattı boyunca; avuç içi, başparmaklar, dirsekler ve ayakları kullanarak basınç uygulanmasıyla birlikte vücudunuzda bulunan gerilimi dışarı atacak ve her dokunuşta kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.